- 2 juni 2025
Kiosk De Hoorne open

Werkzaamheden recreatie-eiland Pannekoek
Publicatiedatum: 5 juni 2025
UPDATE 5 JUNI 2025
De grond om o.a. de kleine lokaal herstelde delen van de beschoeiing van recreatie-eiland Pannekoek te verstevigen moet nog even indrogen. Hierdoor zijn gedeeltes van het eiland tijdelijk niet geschikt om af te meren. Dit duurt naar verwachting maar een paar weken.
Daarnaast hebben we ook de bosschages opgeknapt. Van een gedeelte is een takkenril gemaakt voor de insecten, vogels en andere dieren.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 JUNI 2025
De steigers hebben we verwijderd, omdat deze in slechte staat waren en niet meer veilig waren om te gebruiken. Maar geen zorgen! Je kunt met je boot langs de kant aanmeren.
Helaas is ook de beschoeiing niet meer in optimale staat op sommige plekken. We zijn al druk bezig met kleine lokale herstelwerkzaamheden hiervoor. En waar nodig zullen we grond aanbrengen om de beschoeiing te verstevigen en veilig te stellen voor de toekomst.
Meer nieuws
- 27 mei 2025
Vaartijden 2025 pontje Molletjesveer
- 12 mei 2025
Pontje Molletjesveer is in de vaart.